Ako najrýchlejšie nájsť top ubytovanie na Slovensku aj vo svete

Travel Tips

Ako nájsť vhodné ubytovanie na Slovensku aj vo svete

Už ste sa rozhodli, kde budete tráviť tohotoročné prázdniny? Mnoho ľudí ostáva dovolenkovať na Slovensku, niektorí sa rozhodli využiť otváranie hraníc a dovolenkovať v iných krajinách Európy.

Či už ste sa rozhodli tak, či onak, určite teraz riešite, ako nájsť vhodné ubytovanie. Ak sa strácate v tom množstve ponúk ubytovania na Bookingu či Agode. My vám ukážeme náš overený a šikovný spôsob rýchleho hľadania ubytovania pre akékoľvek destinácie na svete.

Ak už ste si vybrali svoju vysnívanú destináciu, určite tiež máte vybraté kde približne by ste chceli mať svoje ubytovanie. Rovno na pláži, v horách pod lesom, či pri jazere, no netušíte kde a ako hľadať ubytovanie?

My používame na vyhľadávanie ubytovania Google mapy. V mape si totiž jednoducho vyhľadáte to vaše vysnívané miestečko na zemeguli a rovno na tom mieste aj vidíte všetky dostupné ubytovania.

Ako hľadať ubytovanie v mape?

Jednoducho si otvorte Google maps. Vyhľadajte si svoju vysnívanú destináciu. Napr. viete že chcete ísť do Grécka na nejaký menej turistický neznámy ostrov a chcete mať ubytovanie priamo na pláži.

 

My sme si vybrali napr. ostrov Serifos. Do vyhľadávacieho pola napíšte „hotels“ a následne doplňte váš dátum dovolenky, prípadne ďalšie špecifikácie. Google maps vám po odkliknutí ukáže všetky dostupné ubytovania na danom mieste:

Mapu si priblížte a takto viete nájsť všetky ubytovania priamo na pláži. Dokonca vidíte ako ďaleko je napríklad prístav, letisko, atrakcie, obchody, reštaurácie. Viete si pozrieť hodnotenie, recenzie a reálne fotky od užívateľov. To všetko na jednom mieste. Výhodou takéhoto hľadania je aj to, že po kliknutí na konkrétne ubytovanie, vidíte ceny za daný hotel na všetkých portáloch ako je Booking.com, Airbnb, Agoda, či vlastý web hotela na jednom mieste. Vyberiete si teda najvýhodnejšiu ponuku a priamo sa prekliknete na daný portál. Na našich fotkách vidíte cenu hotelov v IDR pretože sme práve v Indonézii. Vy svoj náhľad však budete mať v Eurách.

 

Takéto isté vyhľadávanie samozrejme môžete použiť aj pre Slovensko, či akúkoľvek krajinu na svete.

Veríme že sme vám touto netradičnou vychytávkou aspoň trošku pomohli v hľadaní toho správneho ubytovania a potešíme sa ak nám napíšete, či sa Vám tkýmto spôsobom podarilo nájsť to pravé ubytovanie pre vašu dovolenku. 

Ak by ste si vybrali ubytovaie cez Airbnb, ponúkame vám našu zľavu 41 Eur. Stačí sa zaregistrovať TU.

 

Share This